Comfort 42.0 P-A 119935

Comfort 42.0 P-A 119935

Kupón
Doprava zadarmo
Kód tovaru: 5391
Výrobca: 
EAN: 
4003718355857
Pohodlné individuálne nastavenie výšky kosenia Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre prácu bez únavy Guľkové ložiská pre ľahké tlačenie Optimálne vlastnosti kosenia a chytania vďaka aerodynamickému tvaru krytu Integrovaná predná rukoväť pre ľahkú prepravu Kosenie v blízkosti okrajov vďaka asymetrickému krytu kosenia Škatuľka s ukazovateľom hladiny 2IN1funkcia: kosenie a zberanie ...viac informácií
Stav tovaru: 
Nie je skladom
Sme autorizovaný predajca značky AL-KO
Záruka: 
Akciová cena v predajni: 212.90 €
229.00 €
Po vložení do koša získate kupón vo výške 9.90 €, čo môžete vyčerpať pri kúpe produktov označením kupón+ tu.

More infos

Popis
  • Pohodlné individuálne nastavenie výšky kosenia
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre prácu bez únavy
  • Guľkové ložiská pre ľahké tlačenie
  • Optimálne vlastnosti kosenia a chytania vďaka aerodynamickému tvaru krytu
  • Integrovaná predná rukoväť pre ľahkú prepravu
  • Kosenie v blízkosti okrajov vďaka asymetrickému krytu kosenia
  • Škatuľka s ukazovateľom hladiny
  • 2IN1funkcia: kosenie a zberanie

Benzínová kosačka Comfort 42.0 P-A je vyvinutá v Nemecku a vyrába sa v továrni v Rakúsku. Kosačky série Comfort preto spĺňajú najvyššie štandardy z hľadiska trvanlivosti a kvality. Vďaka svojej spoľahlivej a efektívnej funkcii a inovatívnej technológii vám benzínová kosačka Comfort 42.0 P-A uľahčí prácu v domácej záhrade. Okrem toho vďaka svojej modernej konštrukcii je kosačka na vašej záhrade očarujúca. Aerodynamický kryt z oceľového plechu zjednodušuje zachytávanie tráv a tiež zaisťuje dlhú životnosť benzínovej kosačky na trávu.

Technické údaje kosačky:

Benzínová kosačka so šírkou záberu 42 cm zaručuje efektívne kosenie v záhradách s rozlohou do 800 m². Výšku kosenia je možné upravovať v siedmich krokoch pomocou pohodlného rýchleho nastavenia jedného kolesa od 25 mm do 75 mm, čím sa prispôsobí vzor kosenia vašim osobným požiadavkám. Comfort 42.0 P-A má benzínový motor AL-KO Pro s výkonom 1,9 kW, ktorý vykonáva svoju prácu s dlhou životnosťou. Vďaka funkcii 2IN1 je možné kosiť a zachytávať trávnik. Pohodlie pri práci ďalej zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukoväť a guľôčkové XL kolesá na ochranu trávnika. Vďaka vysokému a odolnému krytu z oceľového plechu kosačka na trávu Comfort 42.0 P-A zachytáva trávu obzvlášť dobre. To znamená, že musíte tiež vyprázdňovať zberač trávy s objemom 65 l menej často.