Easy 42.9 Li 113694

Easy 42.9 Li 113694

Kupón
Doprava zadarmo
Kód tovaru: 6612
Výrobca: 
EAN: 
4003718059595
Stabilné telo kosačky z oceľového plechu pre dlhú životnosť Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia Príjemná práca vďaka ergonomickému držadlu a kolesám opatreným guličkovými ložiskami Veľký zberný kôš s integrovaným ukazovateľom naplnenia Praktické madlo pre jednoduché prenášanie kosačky Kosenie trávy bez prekážajúcich káblov s inovatívnou Li-Ion technológiou: to sú akumulátor...viac informácií
Stav tovaru: 
Nie je skladom
Sme autorizovaný predajca značky AL-KO
369.00 €
Po vložení do koša získate kupón vo výške 10.00 €, čo môžete vyčerpať pri kúpe produktov označením kupón+ tu.

More infos

Popis
  • Stabilné telo kosačky z oceľového plechu pre dlhú životnosť
  • Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Príjemná práca vďaka ergonomickému držadlu a kolesám opatreným guličkovými ložiskami
  • Veľký zberný kôš s integrovaným ukazovateľom naplnenia
  • Praktické madlo pre jednoduché prenášanie kosačky

Kosenie trávy bez prekážajúcich káblov s inovatívnou Li-Ion technológiou: to sú akumulátorové kosačky Moweo z radu ENERGY FLEX.

Kompaktný model od firmy AL-KO Vás presvedčí robustným telom kosačky z oceľového plechu. Vďaka inovatívnym komponentom a Lítium-Ionovému akumulátora s ukazovateľom nabitia je AL-KO Mowe 42.9 Li spoľahlivý partner pre Vašu záhradu.

Technické detaily AL-KO Mowe 42.9 Li

Bezpečné štartovanie pomocou kľúča. 40 Voltová Lithium-Ion batéria sa postará o efektívnu prácu na plochách do 400 m². Vďaka Lithium-iónovými článkami má táto batéria dlhú životnosť a netrpia samovybíjaním. Pomocou integrovaným LED kontrolkám ľahko zistíte, kedy je potrebné batériu dobiť. je opäť nabitá za ca. 90 min. Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 30 - 75 mm. Veľký zberný kôš s objemom 60 l je vďaka aerodynamickému tvaru tela kosačky optimálne naplnený. Ergonomický tvar držadla a kolesá uložené v guľôčkových ložiskách prispievajú k pohodlnej a neunavujúci práce s kosačkou.
Akumulátor je kompatibilný so všetkými strojmi rady ENERGY FLEX