Arbosan Balzam BIO Plantella 100g

Arbosan Balzam BIO Plantella 100g

Kupón+
Kód tovaru: 9191
Výrobca: 
BIO PLANTELLA ARBOSAN je smola (balzám) k ošetreniu poranení pri štepení a iných poškodeniach na stromoch, drevinách a kríkoch. zabraňuje vzniku chorôb na stromoch, drevinách a kríkoch dobrá elasticita pri nízkych teplotách dobrá priľnavosť a vhodná hustota jednoduché použitie Pre ošetrenie poranení pri štepení a preštepovaní ovocných a okrasných stromov a kríkov. Možné použitie a...viac informácií
Stav tovaru: 
Na sklade
Expedícia do: 
1-3 dní
2.08 €

More infos

Popis

BIO PLANTELLA ARBOSAN je smola (balzám) k ošetreniu poranení pri štepení a iných poškodeniach na stromoch, drevinách a kríkoch.

  • zabraňuje vzniku chorôb na stromoch, drevinách a kríkoch
  • dobrá elasticita pri nízkych teplotách
  • dobrá priľnavosť a vhodná hustota
  • jednoduché použitie

Pre ošetrenie poranení pri štepení a preštepovaní ovocných a okrasných stromov a kríkov. Možné použitie aj ako stromový balzám na ošetrenie rán po reze, odere alebo inom poškodení ako napr. po ohryzení zverou pre všetky ovocné alebo úžitkové stromy, dreviny a kríky. Prípravok používame pri nedaždivom počasí a teplotách vyšších ako 0°C. Arbosan potrebuje na zaschnutie minimálne 1 hodinu. Potom je ošetrené miesto odolné voči všetkým poveternostným vplyvom.

 

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku. Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.