Comfort 46.0 SP-A Plus 119938

Comfort 46.0 SP-A Plus 119938

Kupón
Doprava zadarmo
Kód tovaru: 5778
Výrobca: 
EAN: 
4003718355888
Úsporný 1-rýchlostný pohon kolies Teleso z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie vlastnosti kosenia a zachytávania Pohodlné centrálne nastavenie výšky rezu Ergonomicky tvarovaná riadidlá s pohodlnou rukoväťou Guľôčkové kolesá XXL pre ľahký priebeh 4IN1funkcia (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vyprázdňovanie) Pohodlné prenášanie vďaka prednej rukoväti Vyso...viac informácií
Stav tovaru: 
Nie je skladom
Sme autorizovaný predajca značky AL-KO
Záruka: 
Akciová cena v predajni: 305.90 €
329.00 €
Po vložení do koša získate kupón vo výške 19.90 €, čo môžete vyčerpať pri kúpe produktov označením kupón+ tu.

More infos

Popis
  • Úsporný 1-rýchlostný pohon kolies
  • Teleso z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie vlastnosti kosenia a zachytávania
  • Pohodlné centrálne nastavenie výšky rezu
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá s pohodlnou rukoväťou
  • Guľôčkové kolesá XXL pre ľahký priebeh
  • 4IN1funkcia (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vyprázdňovanie)
  • Pohodlné prenášanie vďaka prednej rukoväti

Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. Všetky tieto kombinujú naše „Comfort“ benzínové kosačky na trávu, vďaka čomu sú ideálnym partnerom pre vašu starostlivosť o trávnik.

Elegantná a pohodlná, preto sa predstavuje benzínová kosačka Comfort 46.0 SP-A Plus od AL-KO. Táto kosačka bola vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku. Ponúka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu je pútavý v každej záhrade. Životnosť benzínovej kosačky na trávu sa zvyšuje pomocou vybraných komponentov a materiálov. S kosačkami na trávu „Comfort“ sa kosenie na trávu stane potešením.

Technické údaje benzínové kosačky Comfort 46.0 SP-A

Benzínová kosačka Comfort 46.0 SP-A s pracovnou šírkou 46 cm zaisťuje rýchlu prácu aj v stredne veľkých záhradách (až do veľkosti 1100 m2). Výšku kosenia možno nastaviť pri jednotlivých kôl v 7 krokoch od 25 mm do 75 mm pre dokonalé prispôsobenie vašim požiadavkám. Silný motor AL-KO PRO s výkonom 1,9 kW ponúka vynikajúcu účinnosť a nižšiu spotrebu paliva. Vďaka 1-rýchlostnému pohonu kolies o veľkosti XXL, je kosenie ľahké a bez námahy. Funkcia 3INONE umožňuje kosenie trávy, zber a mulčovanie. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri práci. Vďaka mimoriadne vysokému šasi z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow, je pokosená tráva dopravovaná do zadnej časti zberného koša s kapacitou 60 l, čím je docielené dokonalé naplnenie koša až po okraj a nie je nutné tak často zberný kôš vyprázdňovať.