Comfort 51.0 P-A 119941

Comfort 51.0 P-A 119941

Kupón
Doprava zadarmo
Kód tovaru: 7377
Výrobca: 
EAN: 
4003718355918
Teleso z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie vlastnosti kosenia a zachytávania Pohodlné centrálne nastavenie výšky rezu Ergonomicky tvarovaná riadidlá s pohodlnou rukoväťou Guľôčkové kolesá XXL pre ľahký priebeh 4IN1funkcia (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vyprázdňovanie) Pohodlné prenášanie vďaka prednej rukoväti Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn....viac informácií
Stav tovaru: 
Nie je skladom
Sme autorizovaný predajca značky AL-KO
Záruka: 
Akciová cena v predajni: 269.00 €
279.00 €
Po vložení do koša získate kupón vo výške 10.00 €, čo môžete vyčerpať pri kúpe produktov označením kupón+ tu.

More infos

Popis
  • Teleso z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie vlastnosti kosenia a zachytávania
  • Pohodlné centrálne nastavenie výšky rezu
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá s pohodlnou rukoväťou
  • Guľôčkové kolesá XXL pre ľahký priebeh
  • 4IN1funkcia (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vyprázdňovanie)
  • Pohodlné prenášanie vďaka prednej rukoväti

Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. Všetky tieto kombinujú naše „Comfort“ benzínové kosačky na trávu, vďaka čomu sú ideálnym partnerom pre vašu starostlivosť o trávnik.

Technické podrobnosti:

Benzínová kosačka Comfort so šírkou záberu 51 cm zaručuje rýchly pokrok aj vo veľkých záhradách (do 1800 m²). Výška kosenia sa nastavuje centrálne v 7 krokoch od 30 mm do 80 mm. Naša kosačka je poháňaná silným motorom AL-KO Pro s výkonom 2,1 kW a hornými ventilmi, ktoré ponúkajú vynikajúcu účinnosť, ktorá je zrejmá vďaka vyššiemu výkonu a menšej spotrebe. Funkcia 4IN1 ponúka kosenie, chytanie, mulčovanie a bočné vyprázdňovanie trávnika. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšuje komfort pri práci. Vďaka mimoriadne vysokému krytu z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow sa odrezky na trávu dostanú na zadnú stranu zberača trávy s objemom 60 l s ukazovateľom hladiny, čo znamená, že je naplnený hore, a preto sa musí menej často vyprázdňovať.