Jahoda mesačná - Rujana 0,3g

Jahoda mesačná - Rujana 0,3g

Kupón+
Kód tovaru: 4594
Výrobca: 
Stále rodiaca odroda mesačnej jahody RUJANA má žiarivo červenú farbu a na povrchu je obsiata žltými semiačkami. Dužina je veľmi aromatická, šťavnatá a sladká. S bohatou úrodou sa môžete zásobiť od mája až do októbra. Drobné jahody sú ideálne pre menšie plochy. Pokiaľ teda nemáte miesto na záhrade, dobre sa im bude dariť aj vo väčších nádobách. Osivo sa vysieva na povrch zemín, nezasýpa sa, iba ...viac informácií
Stav tovaru: 
Na sklade
Expedícia do: 
1-3 dní
0.72 €

More infos

Popis

Stále rodiaca odroda mesačnej jahody RUJANA má žiarivo červenú farbu a na povrchu je obsiata žltými semiačkami. Dužina je veľmi aromatická, šťavnatá a sladká. S bohatou úrodou sa môžete zásobiť od mája až do októbra. Drobné jahody sú ideálne pre menšie plochy. Pokiaľ teda nemáte miesto na záhrade, dobre sa im bude dariť aj vo väčších nádobách.

Osivo sa vysieva na povrch zemín, nezasýpa sa, iba sa pritlačí a do vzídenia sa udržuje vlhké. Pri dobrej agrotechnike vydrží na stanovisku v dobrej kondícií 3 - 5 rokov.

Jahody zbierajte za sucha, najlepšie poobede alebo navečer, kedy sú najaromatickejšie. Odtrhávajte ich postupne ako budú dozrievať spolu so zelenou stopkou, aby ste ich pri zbere nepotlačili a tým nepoškodili.