Kravský hnoj 5kg

Kravský hnoj 5kg

Kód tovaru: 8213
Výrobca: 
Prírodné organické hnojivo v peletách (4-5 mm) na optimálnu dodávku živín a humusu. Je vhodné najmä na hnojenie zeleniny, ovocných stromov, viníc a poľnohospodárskych kultúr Všetky potrebné živiny sú výlučne prírodného pôvodu. Má vysoký obsah organickej hmoty, ktorá je potrebná na udržanie úrodnosti pôdy ako aj na zlepšenie vodného režimu pôdy. Stimuluje pôdnu mikrobiálnu činnosť a zlepšuje štrukt...viac informácií
Stav tovaru: 
Na sklade
Expedícia do: 
1-3 dní
Pri zasielaní špeciálna doprava!!!
Hmotnosť: 
5.00 kg
5.99 €

More infos

Popis

Prírodné organické hnojivo v peletách (4-5 mm) na optimálnu dodávku živín a humusu. Je vhodné najmä na hnojenie zeleniny, ovocných stromov, viníc a poľnohospodárskych kultúr Všetky potrebné živiny sú výlučne prírodného pôvodu. Má vysoký obsah organickej hmoty, ktorá je potrebná na udržanie úrodnosti pôdy ako aj na zlepšenie vodného režimu pôdy. Stimuluje pôdnu mikrobiálnu činnosť a zlepšuje štruktúru pôdy.

Chemické a fyzikálne vlastnosti:

Obsah sušiny90 %
Organická zložka68 %
Dusík celkový (N)2,0 %
z toho dusík organický1,6 %
Fosfor (P2O5)3,5 %
Draslík (K2O)2 %
Horčík (MgO)1,2 %

Stopové prvky: Fe, Mn, B, Mo, Zn, Cu.
Bez chemických prísad.
 

DávkovanieDávka na 10m2
Vinič1 - 2 kg
Zelenina2 - 3 kg
Ovocné stromy1,5 - 3 kg
Ovocné stromy a kry1 - 2 kg
Jahody1 - 1,5 kg
Lesnícke škôlky1 - 2 kg
Trávniky1 - 1,5 kg
Základné hnojenie3 - 4 kg

Aplikácia:
Veľmi jednoduchá - ručne alebo rozmetadlom pred sejbou alebo výsadbou, najlepšie pred dažďom či závlahou. Možno tiež aplikovať do jarkov vzdialených 15 – 20 cm od koreňov rastlín. Pelety sa dobre rozpúšťajú pri kontakte s pôdnou vlahou, neobsahujú patogény ani semená burín.

Podobné výrobky: 
HECHT 210 - manuálny rozmetač
39.99 €
Kupón+
Vypredané
HECHT 210 - manuálny rozmetač

Manuálny rozmetač HECHT 210 je skvelým pomocníkom pri údržbe trávnikov, k aplikácii hnojív, osiva, ale i v zime k rovnomernej aplikácii posypovej soli.

Wolf-Garten WE-330 - posypový vozík
29.90 €
Kupón+
Wolf-Garten WE-330 - posypový vozík

Sypací vozík WE 330 je univerzálny celoročne využiteľný vozík určený na posyp všetkými druhmi sypkých materiálov (semená, hnojivá, posypová soľ, atď.).